Městys Jimramov

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sport

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka se představila v Rozsochách a kluci svoje fanoušky opět potěšili, když oba zápasy vyhráli a v této sezóně ještě neztratili ani bod. Včera předvedli i několik velmi pěkných akcí a potěšitelné je, že se na výborných výsledcích podílejí všichni hráči. V prvním zápase porazili Radešínskou Svratku 9:1 (M. Sedlák 3, D. Čupr 3, D. Šimon, F. Chládek, Jan Satorie), ve druhém zápase porazili domácí Rozsochy 13:0 (M. Sedlák 4, R. Ondrůch 2, O. Borovský 2, D. Čupr, Š. Peňáz, D. Šimon, F. Chládek, Jan Satorie). Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, M. Bukáček, F. Chládek, J. Bureš, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

Dorostenci hráli v Křižanově a domácím podlehli 1:8 (P. Novotný)

Muži hráli v sobotu v Bohdalově s místním béčkem a napravili si reputaci po minulé domácí porážce. Po výborném prvním poločase zvítězili 3:1 a dovezli tak cenné a důležité tři body. Ve venkovních zápasech jsme tak úspěšnější než doma, ale doufáme, že tuto neděli potěšíme i početné domácí publikum:-). Branky vstřelili J. Štěrba 2 a M. Zobač. Sestava: A. Hlaváč - P. Krejčí, M. Dvořák, P. Borovský, L. Zavadil - P. Nykodým, L. Bednář, J. Buchta, J. Štěrba - M. Zobač, O. Černý, střídali: T. Gregor, Petr Sedlák a J. Prüger

Tento víkend hraje přípravka v neděli dopoledne v Rožné, kde se utká s domácími a Moravcem. Odpoledne v 15:30 hrají muži doma také proti Rožné. Dorost má volno. Přijďte nás povzbudit, předem děkujeme!!!

 

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka vyrazila na dvojzápas do Štěpánova a byla opět stoprocentní. Pro kluky je to zasloužená odměna za to, že to nevzdali, poctivě trénují a nyní kdy se vyrovnal věkový handicap se začínají prosazovat. Včera porazili Štěpánov 11:0 (M. Sedlák 5, Jan Satorie 3, D. Čupr, Š. Peňáz, O. Borovský) a Počítky 14:6 (M. Sedlák 5, Jan Satorie 4, D. Čupr, Š. Peňáz, D. Šimon, J. Bureš, R. Ondrůch). Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, F. Chládek, J. Bureš, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

 

 

Dorost doma podlehl Borům 3:5, když naše branky vstřelili A. Bureš, M. Gregor a Vojta Peňáz

 

Muži sehráli další nepovedené domácí představení a po odchozeném prvním poločase prohráli s Březím - Březské 1:3...Mužstvo doplácí na odfláknutou letní přípravu a zahazuje neuvěřitelné množství i těch nejvyloženějších šancí. Branku vstřelil M. Dvořák, sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, J. Sedlák, P. Borovský, L. Bednář - J. Štěrba, J. Buchta, V. Dostál, P. Nykodým - Pavel Sedlák, M. Dvořák, do hry dále zasáhli: M. Zobač, Petr Sedlák, J. Prüger

 

O tomto víkendu zajíždí muži již v sobotu na zápas do Bohdalova, dorost hraje v neděli v Křižanově a přípravka jede do Rozsoch, kde se utká s domácími a R. Svratkou.

 

Výsledky fotbalového víkendu

V sobotu začala sezóna našim nejmladším, tedy starší přípravce. Také letos se hraje stejně jako v minulé sezóně turnajově. Kluci se představili ve Svratce a byli velmi úspěšní. V prvním zápase rozdrtili Strážek 23:0 (M. Sedlák 13, Š. Peňáz 3, Satorie Jan 2, Satorie Josef 2, P. Podsedník, F. Chládek, J. Bureš), druhý zápas se Svratkou už byl těžší, ale kluci jej po vydařené druhé půli také zvládli a vyhráli 12:6 (M. Sedlák 8, Š. Peňáz 3, O. Borovský). Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, M. Bukáček, J. Bureš, D. Čupr, Š. Peňáz, F. Chládek, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, O. Borovský

 

V neděli začala sezóna i dorostencům, kteří hráli ve Víru a prohráli 0:4.

 

Muži vyrazili do Bohdalce a sahali po třech bodech. Po nevyužitých šancích během druhé půle a chybě v samotném závěru remizovali 2:2. Branky našeho mužstva P. Nykodým a Pavel Sedlák. Sestava: A. Hlaváč - J. Sedlák, M. Dvořák, P. Borovský, L. Zavadil - P. Nykodým, L. Bednář, V. Dostál, J. Štěrba - P. Sedlák, M. Zobač, střídali J. Prüger ml., J. Prüger st..

 

O tomto víkendu zajíždí v neděli dopoledne přípravka do Štěpánova, kde se střetne se Štěpánovem a Počítkami, dorost hraje doma v neděli od 13 hodin s Bory a muži také doma  od 16 hodin s Březím - Březské. Přijďte nás povzbudit, díky!!!

 

Domácí dvojzápas s polovičním úspěchem

Další dvě kola sehráli jimramovští čutíci v domácím prostředí. Minulý víkend nás vyškolil soupeř z Ujčova, když nás jednoznačně přehrál výsledkem 1:4. Tento zápas nám vůbec nevyšel a proti výborně hrajícímu soupeři jsme neměli šanci. Naši jedinou branku vstřelil Kuba Sedlák. Sestava: Hlaváč - Zavadil, Borovský, J. Sedlák, Novotný - Štěrba, Dostál, Bednář, Nykodym - Pavel Sedlák, Dvořák, střídali Zobač a Šimon.

Včera zavítal do Jimramova nováček soutěže z Polničky a po divokém průběhu zápasu jsme vyhráli 6:3. Soupeř byl nebezpečný v útoku, ale velmi slabý v obraně a počet vstřelených branek mohl být ještě vyšší. Jsme rádi, že jsme odčinili prohru z minula a diváci si přišli na své. O branky se podělili Dvořák 3x, Buchta, Nykodym, Zobač. Sestava: Hlaváč - Bednář, Borovský, J. Sedlák, Novotný - Štěrba, Dostál, Buchta, Nykodym - Pavel Sedlák, Dvořák, do hry dále zasáhli: Zobač, Šimon, Pavelka, Petr Sedlák

Další zápas nás čeká venku 3.9. od 16 hodin v Bohdalci, budeme rádi za vaši podporu!!!!

V Pohledci nerozhodně 1:1

První zápas nové sezóny přinesl derby v Pohledci. Za krásného počasí a na skvěle připraveném hřišti se hrál velmi dobrý fotbal, který nakonec vyústil ve spravedlivou remízu 1:1. Branku Jimramova vstřelil kapitán Bednář. Naše mužstvo nastoupilo ve složení: Hlaváč - Zavadil, Borovský, J. Sedlák, Novotný - Štěrba, Bednář, Buchta, Nykodym - Pavel Sedlák, Dvořák, do hry postupně zasáhli: Zobač, Dostál, Šimon a Petr Sedlák. Děkujeme všem fanouškům za početnou návštěvu a věříme, že je potěšíme v neděli doma jak hrou, tak výsledkem:-)

Zahájení fotbalové sezóny

V neděli 13.8.2017 zahájí muži novou fotbalovou sezónu. Od 16.30 hodin se představí na hřišti v Pohledci. Přijďte nás povzbudit. Předem děkujeme !!!

Zahájení fotbalové sezóny

V neděli 13.8.2017 zahájí muži novou fotbalovou sezónu. Od 16.30 hodin se představí na hřišti v Pohledci. Přijďte nás povzbudit, předem děkujeme!!!

Fotbal - rozlosování muži - podzim 2017

Fotbal - rozlosování muži - podzim 2017.

Sportovní vyžití v Jimramově

Celý článek...
You are here: Novinky a události Sport