Sport
srp
20

Smolná porážka v Radostíně

Smolná porážka v Radostíně

Také na druhý zápas v nové sezóně jsme vyrazili ven a to do Radostína. Ještě 7 minut před koncem jsme drželi stav 2:2 a vypadalo to na první bod v přeboru, pak ale přišla nešťastná chvilka, do té doby skvělého Hlaváče a odjeli jsme s porážkou 4:2. V obou zápasech jsme však podali velmi dobrý výkon a věříme, že když v nich budeme pokračovat, tak body přijdou. Góly vstřelili Pavel Sedlák a M. Zobač. Sestava: A. Hlaváč - J. Sedlák, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, V. Dostál, M. Zobač - Pavel Sedlák, O. Černý, střídali: P. Nykodým, Vít Peňáz a Petr Sedlák.

 

Tuto neděli ukončíme venkovní trojboj zápasem v Ujčově, výkop je v 16:30.

 

srp
06

V neděli startuje nová sezóna

V neděli startuje nová sezóna

 

Tuto neděli 12.8. začíná nová sezóna mužům. K obnovené premiéře v okresním přeboru zajíždíme do dalekého Křoví. Začátek utkání je v 16:30.

 

čec
30

Na turnaji tří okresů druhé místo

Na turnaji tří okresů druhé místo

V sobotu 28.7. se muži zúčastnili turnaje tří okresů, který se od letoška koná ve Víru. Turnaj měl nakonec 4 účastníky a hrálo se systémem každý s každým 2x25min.

Naše výsledky:

Jiskra Vír - Jimramov 1:2 (M. Zobač 2)

Borová - Telecí  -  Jimramov 1:2 (O. Černý 2)

Rozsochy - Jimramov 7:1 (O. Černý)

Za celý turnaj se nám nepovedl pouze poslední poločas s Rozsochami, kdy jsme doplatili na malý počet zúčastněných hráčů, navíc se projevila kvalita soupeře. Jinak turnaj splnil očekávání a byla to povedená příprava na novou sezónu. Sestava: A. Hlaváč, Jakub Sedlák, Petr Sedlák, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný, M. Zavadil. V. Dostál. J. Štěrba, M. Zobač, O. Černý, T. Gregor, Vít Peňáz.

Další přípravný zápas se již hrát nebude, příští týden 12.8. začíná nová sezóna zápasem ve Křoví.

 

čec
24

Turnaj tří okresů

V sobotu 28.7. se muži zúčastní turnaje tří okresů, který se od letoška koná ve Víru. Sehrajeme celkem tři zápasy a to v následujícím pořadí:

 

9:30 s Jiskrou Vír

 

11:40 s Borovou-Telecím

 

12:50 s Rozsochami

 

Celý turnaj začíná v 8:30.

 

čec
18

Okresní přebor rozlosován

Okresní přebor je rozlosován, na případné změny budete včas upozorněni.

 neděle 12.8. 16:30 Křoví - Jimramov

 neděle 19.8. 16:30 Radostín - Jimramov

 neděle 26.8. 16:30 Ujčov - Jimramov

 neděle 2.9. 16:00 Jimramov - Svratka

 neděle 9.9. 16:00 Nová Ves B - Jimramov

 neděle 16.9. 16:00 Jimramov - Hamry nad Sázavou

 neděle 23.9. 15:30 Dolní Rožínka - Jimramov

 neděle 30.9. 15:30 Jimramov - Jívoví

 neděle 7.10. 15:00 Jimramov - Rozsochy

 neděle 14.10. 15:00 Křižanov - Jimramov

 neděle 21.10. 14:30 Jimramov - Bobrová

 neděle 28.10. 14:30 Bory - Jimramov

 sobota 3.11. 14:00 Jimramov - Bystřice n. P. B

čen
25

Muži se vracejí do okresního přeboru

Muži se vracejí do okresního přeboru

Po několika různých variantách postupů a sestupů ve vyšších soutěžích se nakonec situace vykrystalizovala tak, že i druhé místo naší soutěže je postupové. No a protože jsme jej obsadili my, museli jsme se rozhodnout, zda tuto výzvu přijmeme. O víkendu padlo rozhodnutí, že postup bereme a tak se po osmi letech vracíme do nejvyšší okresní soutěže. Snad jsme si neukrojili příliš velký krajíc a přebor zvládneme:-))).

čen
18

Mladší přípravka zářila v Bystřici a skončila druhá

Mladší přípravka zářila v Bystřici a skončila druhá

V neděli 17.6. se mladší přípravka (ročník 2009 a mladší) zúčastnila charitativního turnaje v Bystřici n. P. Startovným jsme tedy přispěli na dobrou věc a kluci si zahráli na velkém turnaji pro 16 účastníků. A vedli se skvěle. Po výhře v základní skupině, projeli vyřazovacími zápasy až do samotného finále turnaje, kde našli jediného přemožitele SFK Vrchovinu. Během turnaje porazili mužstva jako Boskovice, Kuřim, Třebíč nebo Start Brno. Všem kteří se zúčastnili patří poděkování za perfektní reprezentaci Jimramova. Sestava: M. Bukáček, M. Sedlák, Jan Satorie, D. Šimon, P. Podsedník, M. Švarc, T. Hubert, O. Borovský, trenéři M. Čuprová a J. Satorie.

čen
18

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Dorost uzavřel sezonu prohrou 1:5 v Křižanově (P. Novotný). V tabulce skončil na 6. místě s bilancí 5 výher, 1 remíza a 12 porážek. Kluci mají mladý kádr a všichni mohou nastupovat i v nové sezóně. Dovolím si tvrdit, že mají i na lepší výsledky, ale sráží je hlavně špatná docházka na zápasy. 

 

Mužům se poslední zápas nepovedl a po nejslabším jarním výkonu doma remizovali s Měřínem 1:1. Branku vstřelil Pavel Sedlák. I tak nám tento výsledek zaručil druhé místo v tabulce a zároveň udržení jarní neporazitelnosti, spolu s posledním podzimní zápasem jsme již 14 zápasů v řadě neprohráli. Během jara nastoupili tito hráči: A. Hlaváč, L. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský. Z. Novotný, J. Štěrba, L. Bednář, J. Buchta, V . Dostál, M. Zavadil, M. Zobač, Pavel Sedlák, O. Černý, Jakub Sedlák, Petr Sedlák, P. Nykodým, Jan Prüger, L. Buchta, T. Gregor, Vít Peňáz

 

Konečné pořadí ročníku 2017/2018

 

 1. Ujčov
 2. Jimramov
 3. Pohledec
 4. Rožná
 5. Měřín B
 6. Vír
 7. Hamry nad Sázavou B
 8. Březí - Březské
 9. Věchnov
 10. Bohdalov B
 11. Velká Losenice
 12. Strážek
 13. Polnička
 14. Bohdalec

 

Postup do přeboru si zajistil Ujčov, soutěž opouštějí Polnička a Bohdalec, nováčky jsou Doubravník a Radostín B

Krátké zhodnocení trenéra P. Borovského: 

Po bídném podzimu a nijak oslnivé zimní přípravě jsou jarní výsledky příjemným překvapením. Bilance 10-3-0 a posun ze 7. na 2. místo v tabulce je výborným výsledkem. Pozitivem je ustálený kádr hráčů a na poměry soutěže velmi dobrý přístup. Ani na jednom zápase nás nebylo méně jak 14. Do výsledků se promítlo také to, že se nám prostě dařilo a vyhrávali i zápasy, kdy soupeř byl lepší. Ale to už tak ve sportu někdy bývá:-)))Každopádně děkuji všem hráčům za perfektně odvedenou práci, myslím, že jsme si to užili. Doufám, že i v nové sezóně budeme pokračovat v dobrých výkonech. Závěrem poděkování všem, kteří se na chodu klubu podílejí a to jak u mužů, tak i u dorostu a přípravky. Děkuji Kamilovi, Šemíkovi a Petrovi za perfektní obsluhu v boudě a také všem fanouškům za podporu.

čen
11

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka zakončila sezónu dvojzápasem v Měříně, kde prohrála s domácími 3:9 (R. Ondrůch, Jan Satorie) a smolně s Osovou Bitýškou 3:4 (Josef Satorie, Jan Satorie, J. Bureš) Výsledky z těchto zápasů již nic nemohly změnit na konečném druhém místě v okresním přeboru. Klukům i trenérům patří velká pochvala s přáním, aby je fotbal i nadále bavil a měli z něj radost. Během sezóny nastupovali tito hráči: Josef Satorie, M. Bukáček, D. Čupr, Z. Novotný, Š. Peňáz, F. Chládek, J. Bureš, R. Ondrůch, D. Šimon, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, O. Borovský, trenéři Markéta Čuprová, Josef Satorie, Přemysl Borovský.

Dorost hrál doma s Bory a prohrál vysoko 1:9 (D. Pintera)

Muži se představili ve Strážku a potvrdili výbornou jarní formu, když zvítězili 3:1. I když to včera nebylo úplně ono, dokázali jsme se gólově prosadit a šance domácích ubránit. Tuto neděli nám tedy stačí uhrát remízu abychom skončili na skvělém druhém místě. Branky vstřelili O. Černý 2, M. Zobač, sestava: A. Hlaváč - M. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, J. Buchta, V. Dostál - Pavel sedlák, O. Černý, střídali M. Zobač, Petr Sedlák, Jakub Sedlák

Tuto neděli sehrají dorost a muži poslední zápasy sezóny. Dorost jede do Křižanova a muži hrají doma od 16:30 s béčkem Měřína. Přijďte nás povzbudit v souboji o druhé místo, děkujeme!!!!!

 

čen
04

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka sehrála dva zápasy v Radostíně. Nejprve porazila Osovou Bitýšku 13:6 (M. Sedlák 5, P. Podsedník 3, Jan Satorie 3, R. Ondrůch, O. Borovský), domácí Radostín kluci porazili 6:3 (M. Sedlák 2, P. Podsedník 2, Jan Satorie 2) a před závěrečným dvojzápasem si zajistili celkové druhé místo, což je vynikající úspěch. Sestava: Josef Satorie, M. Bukáček, D. Šimon, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, O. Borovský

Dorost prohrál 3:4 ve Víru (Z. Novotný 2, A. Bureš)

Muži přivítali doma Věchnov a porazili ho 3:1. Včera nám 60. minut trvalo než jsme se gólově prosadili, ale v utkání jsme byli lepší a zaslouženě zvítězili. Díky ostatním výsledkům jsme se posunuli na 2. místo tabulky, což je po nepovedeném podzimu až nečekané. Ve zbývajících dvou kolech se budeme snažit medailovou pozici udržet:-))). Branky vstřelili J. Štěrba, M. Dvořák a O.Černý, sestava: A. Hlaváč - M. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, V. Dostál, M. Zobač - Pavel Sedlák, O. Černý, střídali Petr Sedlák, V. Peňáz a Jakub Sedlák

Tento víkend skončí soutěž přípravce, která jede v sobotu do Měřína, kde se utká s domácími a Osovou Bitýškou. Dorost hraje v neděli doma od 10 hodin s Bory a muži zajíždějí také v neděli do Strážku, začátek v 16:30.

Kontakt

Městys Jimramov
Náměstí Jana Karafiáta 39
59242 Jimramov

IČO: 00294471
DIČ: CZ00294471
č.ú.: 1623470329/0800 ČS

Datová schránka: pe9b4j8
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 566 562 516
Mobil: 731 448 051

Náhodná fotografie

j18.jpg

Videospot Jimramov

CZECHPOINT

Vaše místo pro komunikaci s veřejnou správou a institucemi

Zajímavé odkazy

Právě přítomno: 118 hostů a žádný člen

© 2017 Městys Jimramov. Návrh a realizace: Bc. Vítek Kratochvíl

Hostujeme u Webhostig C4