říj
15

Další dva fotbalové víkendy

Přípravka sehrála během dvou uplynulých týdnů celkem 6 zápasů. Jako vždy do všech zápasů nastoupili se zápalem a chutí a se snahou o co nejlepší fotbal.. Do zápasů nastoupili: L. Babáček, M. Buchta, L. Buchta,T. Hubert, M. Kalášek, M. Husák, M. Švarc, J. Vojta, D. Břeň, V. Kratochvíl, D. Horáček.

Starší žáci sehráli dva zápasy, prohráli 0:1 v Herálci a doma 0:4 s Rad. Svratkou. Zejména ve druhém zápase však proti favoritovi soutěže podali velmi dobrý výkon, který ocenili i trenéři R. Svratky. Do zápasů nastoupili: Venhuda J., Svoboda R. - Satorie Josef, Čupr D., Novotný Z., Satorie Jan, Peňáz Š., Bukáček M., Podsedník P., Chládek F., Pachta M., Husák D., Borovský O.

Dorost sehrál jen jeden zápas a dokázal vyhrát v Borech 1:0 (J. Kafka) a to hrál celý zápas pouze v deseti hráčích. 

Muži pokračují  v sérii porážek. Po prohře 1:5 v Osové Bítýšce, jsme po zoufalém výkonu prohráli i doma s Křovím 1:3. Oba góly vstřelil Vít Peňáz. Zůstáváme tak na dně tabulky a nutno říct že po právu. V zimě nás čeká spousta práce, abychom začali hrát fotbal na který máme...

Po vládních nařízeních v souvislosti s pandemii koronaviru jsou všechny soutěže přerušeny a to minimálně do 4.11. Jakmile padne nějaké další rozhodnutí tak jej ihned zveřejníme, vypadá to ale, že pro letošek je dohráno:-).

říj
02

Dva fotbalové víkendy

Přehled dvou uplynulých víkendů

Přípravka sehrála pouze dva zápasy s Dolní Rožínkou a Vírem, v obou zápasech hráli kluci se zápalem a chutí, dobře kombinovali a vstřelili spoustu branek. Minulý víkend jsme kvůli deštivému počasí nehráli a zápasy budeme dohrávat v náhradních termínech.

Starší žáci prohráli před 14 dny v Rožné 0:3 a minulou sobotu porazili Křoví 6:0 (P. Podsedník, O. Borovský, F. Chládek, Z. Novotný, M. Pachta, Š. Peňáz). Kluci zatím podávají slušné výkony a i když mají nejmladší mužstvo v soutěži, tak se drží velmi dobře.

Dorost sehrál také dva zápasy a oba prohrál. 1:6 v Křižanově a 1:7 se Štěpánovem. Družstvo se potýká se špatným přístupem některých hráčů, kteří zápasy často vynechávají a někdy to nedají ani vědět....

Muži se po dvou dalších prohrách, 2:5 v Nové Vsi (R. Ondrůch, K. Šenkýř) a 1:6 (A. Hlaváč), propadli na poslední místo v tabulce. Prakticky každý týden sotva slepíme jedenáctku hráčů a za soupeři bohužel herně zaostáváme. Musíme dohrát podzim a v zimní pauze se rozhodnout jak dál.

Tento víkend hraje v sobotu doma přípravka, zápasy začínají od 10 hodin, žáci jedou také v sobotu do Herálce, dorost má volno a muži jedou v neděli do Osové Bítýšky, hraje se od 15 hodin.

 

zář
15

Fotbalový víkend

O uplynulém víkendu se představila všechna družstva na domácím hřišti a až na muže byla úspěšná.

V sobotu dopoledne, sehrála svoje zápasy přípravka. Dohodli jsme se, že u této kategorie nebudeme zveřejňovat výsledky a tabulku, kluci odehráli výborný zápas s nejlepším družstvem soutěže Novou Vsí, druhý zápas se Svratkou ale odflákli a trenéři museli lehce zvýšit hlas:-)))) Nastoupili: L. Babáček, M. Buchta, L. Buchta,T. Hubert, M. Kalášek, M. Husák, M. Švarc, J. Vojta.

Starší žáci sehráli zápas proti Počítkám a po bojovném výkonu vyhráli 3:2 (M. Bukáček, Š. Peňáz, Z. Novotný), sestava: Venhuda J. - Satorie Josef, Čupr D., Novotný Z., Satorie Jan, Peňáz Š., Bukáček M., Podsedník P., Chládek F., Pachta M., Husák D., Šimon D.

Dorost hrál proti Osové Bítýšce a zvítězil 5:3 (L. Vetešník 3, D. Chuchma2) sestava: K. Šenkýř - Bobo Novotný, K. Stojka, V. Peňáz, D. Halva, J. Venhuda, M. Gregor, D. Chuchma, Josef Satorie, L. Vetešník, Z. Novotný střídal Š. Peňáz

Muži nastoupili k zápasu s Radostínem. Odehráli jsme velmi dobrý první poločas, kdy jsme vedli 1:0, ale ve druhé půli jsme úplně odpadli a nakonec prohráli 1:5. Doplácíme na slabou fyzičku, děláme triviální chyby, svoje šance zahazujeme a určitě se projevuje, že většina hráčů nechodí pravidelně trénovat.... Branku vstřelil T. Gregor, sestava: A. Hlaváč - Petr Sedlák, Pavel Sedlák, P. Borovský, Z. Novotný - Vít Peňáz, M. Dvořák, L. Bednář, M. Zavadil - T. Gregor, L. Zavadil, střídali: L. Buchta, M. Gregor, K. Šenkýř

O tomto víkendu jedou všechna družstva na venkovní zápasy. Začínají muži v sobotu v Nové Vsi, hraje se od 15:30, dorost jede v neděli do Křižanova, žáci do Rožné a přípravka do Víru.

zář
07

Tentokrát se příliš nedařilo

O uplynulém víkendu se představila všechna naše družstva na venkovních hřištích a příliš se nám nedařilo.

V neděli dopoledne, sehrála svoje zápasy přípravka. Dohodli jsme se, že u této kategorie nebudeme zveřejňovat výsledky a tabulku, takže kluci hráli s chutí a zápalem a měli z toho radost:-))) Nastoupili: L. Babáček, M. Buchta, L. Buchta, T. Hubert, M. Kalášek, M. Husák, M. Švarc, J. Vojta.

Starší žáci nastoupili k zápasu v Bohdalově a prohráli 1:2 (D. Husák), sestava: Venhuda J. - Satorie Josef, Čupr D., Satorie Jan, Peňáz Š., Bukáček M., Podsedník P. Chládek F., Husák D., Šimon D., Pachta M., Borovský O.

Dorost se představil v Nové Vsi a prohrál 0:4 sestava: K. Šenkýř - Bobo Novotný, D. Ondrůch, V. Peňáz, J. Kafka, D. Halva, J. Venhuda, M. Gregor, D. Chuchma, R. Svoboda, Josef Satorie, Z. Novotný

Muži hráli v Doubravníku a po slaboučkém výkonu prohráli 0:4. Zápas se nám vůbec nepovedl a zaslouženě jsme prohráli. sestava: A. Hlaváč - J. Sedlák, Pavel Sedlák, T. Gregor, Z. Novotný - V. Dostál, M. Dvořák, L. Bednář, Vít Peňáz - M. Zavadil, P. Borovský, střídali: L. Zavadil, D. Chuchma, M. Gregor

O tomto víkendu hrají všechna naše družstva doma. V sobotu od 10 hodin hraje svoje zápasy přípravka proti Nové Vsi a Svratce, od 15:30 pak hrají starší žáci s Počítkami, v neděli od 13 hodin hraje dorost s Osovou Bítýškou a od 16 hodin muži proti Radostínu.

 Přijďte povzbudit jimramovské čutálisty:-)))

srp
31

Úspěšný fotbalový víkend

O uplynulém víkendu se představila všechna družstva na domácím hřišti a byl to úspěšný víkend.

V sobotu dopoledne, sehrála svoje zápasy přípravka. Dohodli jsme se, že u této kategorie nebudeme zveřejňovat výsledky a tabulku, takže kluci hráli s chutí a zápalem a měli z toho radost:-))) Nastoupili: L. Babáček, M. Buchta, L. Buchta, M. Bukáček, T. Hubert, M. Kalášek, M. Husák, M. Švarc, J. Vojta a A. Dvořák

Starší žáci sehráli první zápas ve své kategorii a dokázali si, že i se staršími soupeři si dovedou poradit. Po kvalitním, bojovném výkonu porazili Křižanov 2:1 (Jan Satorie, Š. Peňáz), sestava: Svoboda R. - Satorie Josef, Čupr D., Venhuda J., Satorie Jan, Peňáz Š., Bukáček M., Podsedník P. Chládek F., Pachta M., Borovský O.

Také dorost vstoupil do sezony vítězně, když porazil Sněžné 3:2 (Vít Peňáz, J. Kafka, K. Šenkýř) Kluci sehráli dobrý první poločas, ve druhém znatelně polevili, ale výhru nakonec udrželi. sestava: K. Šenkýř - Bobo Novotný, K. Stojka, D. Ondrůch, V. Peňáz, J. Kafka, D. Halva, J. Venhuda, M. Gregor, D. Chuchma, R. Svoboda, střídal Josef Satorie

 

První výhry se dočkali i muži, když po dobrém, bojovném výkonu porazili Santus Jívoví 3:0. Hrál se celkem zajímavý fotbal, kdy hosté byli lepší v kombinaci, my jsme to nahradili větším nasazením a hlavně jsme se dokázali gólově prosadit, zatímco soupeř si vylámal zuby na skvělém Hlaváčovi. Branky vstřelili P. Nykodym 2, A. Hlaváč, sestava: A. Hlaváč - V. Dostál, Pavel Sedlák, T. Gregor, L. Zavadil - J. Buchta, M. Dvořák, L. Bednář, M. Zavadil - P. Nykodym, P. Borovský, střídali: V. Peňáz, Petr Sedlák, L. Buchta, M. Gregor

O tomto víkendu jedou všechna družstva na venkovní zápasy. Dorost v sobotu do Nové Vsi, hraje se od 13hod., v neděli pak přípravka ke dvěma zápasům do Herálce, žáci hrají od 10 hodin v Bohdalově a muži od 16 hodin v Doubravníku.

 

srp
27

Mužům se zatím nedaří

 Mužům se zatím nedaří

Muži odehráli další zápasy a byly to další dvě vysoké prohry. Nejprve doma 1:6 s Bobrovou a minulou neděli jsme se pustili do otevřeného boje s favoritem soutěže Křižanovem. To, že jsme se snažili o otevřený fotbal ocenil i soupeř, ale také to přineslo debakl 1:11:-). 

O tomto víkendu zasáhnou do hry již všechna naše družstva a všechna se představí doma. V sobotu od 10 hodin hraje svoje zápasy přípravka proti Štěpánovu a Rozsochám, od 15:30 pak hrají starší žáci s Křižanovem, v neděli od 13:30 hraje dorost se Sněžným a od 16:30 muži proti Santusu Jívoví.

Přijďte povzbudit jimramovské čutálisty:-)))

 

srp
13

V Borech za 5

První kolo nové sezóny a zároveň první mistrovské utkání od 1.11.2019 nás poslalo do Borů. A vlastně jsme pokračovali tak jak před 10 měsíci skončili. Nahánění hráčů, abychom měli alespoň někoho na střídání (kdo nezažil nepochopí), na hřišti sice snaživý, ale na soupeře zdaleka nedostačující výkon atd.....suma sumárum prohra 5:1. Jediným pozitivem byl výborný výkon brankáře Váchala. Uvidíme jak to půjde dál, ale takhle cesta k lepším výsledkům nepovede. Gól vstřelil M. Zobač. sestava: P. Váchal - V. Dostál, J. Sedlák, L. Buchta, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, M. Dvořák, M. Zobač - Pavel Sedlák, P. Borovský, střídali K. Šenkýř, M. Gregor

 

V neděli přivítáme od 16:30 Bobrovou a zveme všechny fanoušky jimramovské čutané.

 

čvc
24

Nová sezóna rozlosována

Nová sezóna rozlosována

 10.7. byla na losovacím aktivu rozlosována nová sezóna. Tady je přehled zápasů našich týmů, tak doufejme, že se sezóna nejen rozběhne, ale i řádně dokončí:-)

 

Muži - okresní přebor, trenér Oldřich Buchta

 

neděle

9.8.

16:30

Bory vs. Jimramov

neděle

16.8.

16:30

Jimramov vs. Bobrová

neděle

23.8.

16:30

Křižanov vs. Jimramov

neděle

30.8.

16:30

Jimramov vs. Jívoví

neděle

6.9.

16:00

Doubravník vs. Jimramov

neděle

13.9.

16:00

Jimramov vs. Radostín

SOBOTA

19.9.

15:30

Nová Ves B vs. Jimramov

neděle

27.9.

15:30

Jimramov vs. Dolní Rožínka

neděle

4.10.

15:00

Osová Bítýška vs. Jimramov

neděle

11.10.

15:00

Jimramov vs. Křoví

neděle

18.10.

14:30

Rozsochy vs. Jimramov

neděle

25.10.

14:30

Bystřice B vs. Jimramov

SOBOTA

31.10.

14:00

Jimramov vs. Štěpánov

 

Dorost - okresní přebor, trenér Bronislav Chuchma

 

neděle

30.8.

13:30

Jimramov vs. Sněžné/Počítky

neděle

6.9.

13:00

Nová Ves/Rad. Svratka vs. Jimramov

neděle

13.9.

13:00

Jimramov vs. Osová Bítýška

neděle

20.9.

12:30

Křižanov vs. Jimramov

neděle

27.9.

12:30

Jimramov vs. Štěpánov/Vír

neděle

4.10.

 

VOLNO

neděle

11.10.

12:00

Bory vs. Jimramov

neděle

18.10.

11:30

Jimramov vs. Bory

SOBOTA

24.10.

11:30

Sněžné/Počítky vs. Jimramov

 

Starší žáci - okresní přebor, trenéři Markéta Čuprová, Josef Satorie

 

SOBOTA

29.8.

15:30

Jimramov vs. Křižanov

neděle

6.9.

10:00

Bohdalov vs. Jimramov

SOBOTA

12.9.

15:30

Jimramov vs. Počítky

neděle

20.9.

10:00

Rožná/Rozsochy vs. Jimramov

SOBOTA

26.9.

15:30

Jimramov vs. Křoví

neděle

4.10.

13:30

Herálec vs. Jimramov

SOBOTA

10.10.

15:30

Jimramov vs. Rad. Svratka

neděle

18.10.

10:00

Štěpánov vs. Jimramov

neděle

25.10.

10:00

Svratka vs. Jimramov

STŘEDA

28.10.

10:00

Radostín vs. Jimramov

SOBOTA

31.10.

11:00

Jimramov vs. Vír

 

Starší přípravka - trenéři Pavel Borovský, Lukáš Buchta

 

zatím známe jen termíny miniturnajů, které se budou hrát u nás:

 

neděle 30.8. od 9:00

sobota 12.9. od 10:00

sobota 26.9. od 10:00

 

Sportu zdar a jimramovské čutané zvlášť

 

čvn
22

Setkání bývalých hráčů

Setkání bývalých hráčů

Přátelé a kamarádi,

chtěli bychom Vás pozvat na další Setkání bývalých a současných hráčů oddílu, a to v neděli 5. července 2020. Zahájení setkání je ve 13:00 na fotbalovém hřišti v Jimramově.

Občerstvení bude samozřejmě připraveno.

čvn
22

Jarní část uzavřena

Jarní část uzavřena

Po rozvolnění vládních opatření jsme se vrhli do trénování a přátelských zápasů, kdy všechny družstva sehrála několik zápasů případně turnajů. Sobotou 20.6. jsme pak tuto velmi netradiční jarní část uzavřeli. Nyní následuje krátká pro žáky o něco delší přestávka. Muži a dorost začnou trénovat v pátek 3.7., žáci a přípravka na začátku srpna. Do nové sezóny, která začíná 9.8. vstoupí družstva mužů, dorostu, starších žáků a starší přípravky. Je potřeba vyzdvihnout zejména trenéry mládeže, díky jejichž obětavé práci opět obsadíme hned tři kategorie. Losovací aktiv OFS proběhne 10.7. a po něm bude známo podzimní rozlosování. Takže Sportu zdar a jimramovské čutané zvlášť.

Kontakt

Městys Jimramov
Náměstí Jana Karafiáta 39
59242 Jimramov

IČO: 00294471
DIČ: CZ00294471
č.ú.: 1623470329/0800 ČS

Datová schránka: pe9b4j8
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 566 562 516
Mobil: 731 448 051

Úřední hodiny

Po: 7.00-12.00    
St: 11.00-12.00     13.00-17.00

Provozní doba
Mimo uvedené úřední hodiny bude úřad uzavřen.

Náhodná fotografie

j11.jpg

Videospot Jimramov

CZECHPOINT

Vaše místo pro komunikaci s veřejnou správou a institucemi

Zajímavé odkazy

Právě přítomno: 33 hostů a žádný člen

© 2017 Městys Jimramov. Návrh a realizace: Bc. Vítek Kratochvíl

Hostujeme u Webhostig C4