čen
11

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka zakončila sezónu dvojzápasem v Měříně, kde prohrála s domácími 3:9 (R. Ondrůch, Jan Satorie) a smolně s Osovou Bitýškou 3:4 (Josef Satorie, Jan Satorie, J. Bureš) Výsledky z těchto zápasů již nic nemohly změnit na konečném druhém místě v okresním přeboru. Klukům i trenérům patří velká pochvala s přáním, aby je fotbal i nadále bavil a měli z něj radost. Během sezóny nastupovali tito hráči: Josef Satorie, M. Bukáček, D. Čupr, Z. Novotný, Š. Peňáz, F. Chládek, J. Bureš, R. Ondrůch, D. Šimon, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, O. Borovský, trenéři Markéta Čuprová, Josef Satorie, Přemysl Borovský.

Dorost hrál doma s Bory a prohrál vysoko 1:9 (D. Pintera)

Muži se představili ve Strážku a potvrdili výbornou jarní formu, když zvítězili 3:1. I když to včera nebylo úplně ono, dokázali jsme se gólově prosadit a šance domácích ubránit. Tuto neděli nám tedy stačí uhrát remízu abychom skončili na skvělém druhém místě. Branky vstřelili O. Černý 2, M. Zobač, sestava: A. Hlaváč - M. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, J. Buchta, V. Dostál - Pavel sedlák, O. Černý, střídali M. Zobač, Petr Sedlák, Jakub Sedlák

Tuto neděli sehrají dorost a muži poslední zápasy sezóny. Dorost jede do Křižanova a muži hrají doma od 16:30 s béčkem Měřína. Přijďte nás povzbudit v souboji o druhé místo, děkujeme!!!!!

 

čen
04

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka sehrála dva zápasy v Radostíně. Nejprve porazila Osovou Bitýšku 13:6 (M. Sedlák 5, P. Podsedník 3, Jan Satorie 3, R. Ondrůch, O. Borovský), domácí Radostín kluci porazili 6:3 (M. Sedlák 2, P. Podsedník 2, Jan Satorie 2) a před závěrečným dvojzápasem si zajistili celkové druhé místo, což je vynikající úspěch. Sestava: Josef Satorie, M. Bukáček, D. Šimon, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, O. Borovský

Dorost prohrál 3:4 ve Víru (Z. Novotný 2, A. Bureš)

Muži přivítali doma Věchnov a porazili ho 3:1. Včera nám 60. minut trvalo než jsme se gólově prosadili, ale v utkání jsme byli lepší a zaslouženě zvítězili. Díky ostatním výsledkům jsme se posunuli na 2. místo tabulky, což je po nepovedeném podzimu až nečekané. Ve zbývajících dvou kolech se budeme snažit medailovou pozici udržet:-))). Branky vstřelili J. Štěrba, M. Dvořák a O.Černý, sestava: A. Hlaváč - M. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, V. Dostál, M. Zobač - Pavel Sedlák, O. Černý, střídali Petr Sedlák, V. Peňáz a Jakub Sedlák

Tento víkend skončí soutěž přípravce, která jede v sobotu do Měřína, kde se utká s domácími a Osovou Bitýškou. Dorost hraje v neděli doma od 10 hodin s Bory a muži zajíždějí také v neděli do Strážku, začátek v 16:30.

kvě
28

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka hrála naposledy doma, soupeřem byli Měřín a Rozsochy. Dosud neporažený Měřín kluci v dramatickém zápase porazili 5:4 (Jan Satorie 3, M. Sedlák 2) a připravili tak soupeři první porážku v soutěži, ve druhém zápase prohrávali již 1:5, ale dokázali nakonec zvítězit 8:5 (M. Sedlák 3, Jan Satorie 3, D. Čupr, R. Ondrůch).  sestava: Josef Satorie, R. Ondrůch, F. Chládek, Š. Peňáz, D. Čupr, J. Bureš, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, D. Šimon, O. Borovský.

Dorost hrál doma proti Štěpánovu a vyhrál 7:0 (A. Bureš 6, D. Chuchma)

Muži hájili jarní neporazitelnost v Hamrech a místní béčko porazili 4:2. Hrál se zápas se spoustou šancí na obou stranách. My jsme byli lepší v zakončení, a proto jsme dovezli cenné tři body. Branky vstřelili O. Černý 2, M. Zobač a Vítek Peňáz, který se ve 14 letech stal nejmladším jimramovským střelcem v soutěžních zápasech:-)), sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, L. Bednář, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, V. Dostál, L. Zavadil, M. Zobač - O. Černý, V. Peňáz, střídali J. Prüger a Petr Sedlák.

Tento víkend jede v neděli přípravka do Radostína na dvojzápas s domácími a Osovou Bitýškou, dorost hraje také v neděli ve Víru a muži budou v neděli doma bojovat o udržení série neporazitelnosti a domácích zápasů bez obdržené branky proti Věchnovu, začátek v 16:30. Zveme všechny fanoušky!!!

kvě
21

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka vyrazila ke dvěma zápasům do Žďáru n. S. Kluci si zahráli na nádherném pažitu a obě utkání byla velmi pohledná a vítězná. Domácí Počítky jsme porazili 7:5 (M. Sedlák 4, D. Čupr 2, O. Borovský) a tradičního soupeře z Rožné jsme udolali 6:4 (M. Sedlák 5, M. Bukáček), sestava: Josef Satorie, M. Bukáček, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, M. Sedlák, D. Šimon, P. Podsedník, Jan Satorie, O. Borovský.

Dorost hrál doma proti Radešínské Svratce a po nejlepším jarním výkonu uhrál s prvním družstvem tabulky remízu 2:2 (D. Ondrůch, A. Bureš), kéž by se klukům takhle chtělo pokaždé....

Muži hráli také doma a soupeře z Velké Losenice porazili 4:0. Hosté podali snaživý výkon, ale zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za předvedenou hru a jsme rádi, že početnému publiku nahrazujeme nepovedený podzim. Branky vstřelili J. Štěrba 2, O. Černý, P. Borovský, sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, V. Dostál, L. Bednář, M. Zobač - O. Černý, Pavel Sedlák, střídali T. Gregor, Petr Sedlák, L. Buchta.

Tento víkend se představí v sobotu doma přípravka, která hostí Měřín a Rozsochy, začátek v 10 hodin. Muži jedou také v sobotu do Hamru, začátek v 16:30, dorost hraje v neděli doma se Štěpánovem, začátek v 10 hodin.

kvě
14

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

 

Přípravka sehrála dva zápasy ve Svratce a byla z poloviny úspěšná. Velkému Meziříčí podlehla 6:7 (M. Sedlák 2, D. Čupr, Š. Peňáz, J. Bureš, Jan Satorie), Svratku jsme porazili 8:5 (M. Sedlák 6, M. Bukáček, Š. Peňáz), sestava: Josef Satorie, M. Bukáček, D. Čupr, F. Chládek, Š. Peňáz, R. Ondrůch, Jan Satorie, J. Bureš. M. Sedlák, P. Podsedník, D. Šimon, O. Borovský

 

Dorost se představil na Dolní Rožínce a prohrál 1:6 (A. Bureš)

 

Muži hráli v Rožné a potvrdili výbornou jarní formu, když velmi nebezpečné domácí porazili 5:2. Nutno říct, že Rožná zahodila několik velkých příležitostí, my jsme naopak byli velmi efektivní a svoje šance využívali. Stále tedy platí jarní jízda bez porážky, kterou bychom rádi prodloužili  v neděli doma. Branky vstřelili J. Štěrba, L. Bednář, O. Černý, J. Buchta, M. Dvořák, sestava: A. Hlaváč - M. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J.Štěrba, L. Bednář, J. Buchta, V. Dostál - Pavel Sedlák, O. Černý, střídali M. Zobač, Petr Sedlák, Jakub Sedlák

 

Tento víkend hrajeme vše v neděli. Přípravka jede dopoledne do Žďáru kde se utká s Počítkami a Rožnou. Dorost hraje doma od 13:30 s Rad. Svratkou a muži od 16:30 s Velkou Losenicí. Předem děkujeme za podporu!!!

 

kvě
09

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka sehrála dva zápasy doma. Radostín porazila 6:4 (M. Sedlák 3, Š. Peňáz 2, J. Bureš), s Velkým Meziříčím remizovali 4:4 (M. Sedlák 4). Kluci tentokrát hráli dobře a ukázali bojovného ducha. Sestava: Josef Satorie, M. Bukáček, Š. Peňáz, J. Bureš, D. Čupr, F. Chládek, R. Ondrůch, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon, P. Podsedník, O. Borovský

Dorost měl tento víkend volno.

Muže čekaly dva zápasy a byli stoprocentní. V sobotu doma jasně přehráli Bohdalov B 4:0, když měli prakticky celý zápas pod kontrolou. Branky vstřelili P. Borovský, J. Buchta a M. Zobač 2, sestava: A. Hlaváč - M. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, J. Buchta, V. Dostál - Pavel Sedlák, O. Černý, střídali M. Zobač, Petr Sedlák a Vít Peňáz.

V úterní dohrávce jsme dobyli horkou půdu ve Víru a v dramatickém zápase zvítězili 3:1. Branky vstřelili M. Dvořák, Pavel Sedlák a M. Zobač, sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, M. Zavadil, V. Dostál - Pavel Sedlák, O. Černý, střídali M. Zobač, T. Gregor a Petr Sedlák.

Tento víkend hrají všechna družstva na hřištích soupeřů. Přípravka jede v sobotu do Svratky, dorost také v sobotu na Dolní Rožínku a muži v neděli do Rožné, hraje se od 16:30.

kvě
02

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka sehrála dva zápasy v Rozsochách. Svratku porazila 7:5 (M. Sedlák 5, Jan Satorie 2) s domácími Rozsochami prohrála 6:10 (M. Sedlák 5, Jan Satorie). Klukům to včera moc nešlo, ale v této kategorii výsledky opravdu nejsou to nejdůležitější. Navíc někdy není porážka na škodu, kluci se z toho oklepou a příští týden budou hrát lépe a s větším zaujetím. Sestava: Josef Satorie, M. Bukáček, R. Ondrůch, D. Čupr, F. Chládek, Š. Peňáz, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, J. Bureš, O. Borovský

Dorost se představil doma o podlehl Křižanovu 3:6 (P. Novotný, A. Bureš, Vít Peňáz)

Muži zajížděli do Březího a dovezli bod za remízu 2:2. Včera se nakupilo několik absencí, ale hráči, kteří se zápasu zúčastnili jej poctivě odmakali. Soupeř byl fotbalovější a nebezpečnější, ale bodík jsme vybojovali a držíme tak jarní neporazitelnost. Branky vsítili O. Černý a P. Borovský, sestava: A.Hlaváč - L. Zavadil, Petr Sedlák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, M. Dvořák, V. Dostál - P. Nykodým, O. Černý, střídal T. Gregor.

Tento víkend má dorost volno, ostatní zápasy se odehrají na domácím hřišti již v sobotu. Od 10 hodin sehraje další miniturnaj přípravka, soupeřem budou Radostín a Velké Meziříčí, odpoledne od 16:30 budou hrát muži proti Bohdalovu B. Přijďte povzbudit malé i velké, občerstvení po celý den zajištěno.

dub
23

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

V sobotu začala jarní část našim nejmladším, tedy starší přípravce. Na domácím hřišti sehráli zápasy proti Počítkám a Rožné. S Počítkami remizovali 4:4 (D. Šimon, Jan Satorie, D. Čupr, F. Chládek) a Rožnou porazili 6:5 (Jan Satorie 2, Š. Peňáz 2, P. Podsedník, J. Bureš). Kluci prokázali bojovného ducha, když v obou zápasech prohrávali o dvě branky, ale dokázali je dovést do úspěšného konce. Sestava: Josef Satorie, M. Bukáček, D. Čupr, F. Chládek, R. Ondrůch, Š. Peňáz, D. Šimon, P. Podsedník, Jan Satorie, J. Bureš, O. Borovský

Dorost potvrdil dobrou jarní formu a vyhrál 4:3 v Borech (D. Ondrůch 2, Vojtěch Peňáz, A. Bureš)

Muži se představili na domácím hřišti a po velmi dobrém výkonu porazili poslední celek tabulky Bohdalec 7:0. Celý zápas jsme kontrolovali hru, vstřelili několik hezkých branek a soupeře do žádné vážnější šance nepustili. Jarní část zatím vychází na výbornou, tak snad budeme takto i nadále pokračovat...O branky se podělili O. Černý 3, Pavel Sedlák 2, A. Hlaváč a M. Dvořák. Sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, M. Zavadil, V. Dostál - O. Černý, Pavel Sedlák, střídali: M. Zobač a P. Nykodým.

O tomto víkendu hraje doma jen dorost a to v neděli od 10 hod. s Křižanovem, přípravka jede v neděli do Rozsoch, kde se utká s domácími a Svratkou a muži zajíždějí v neděli do Březího-Březské, začátek v 16 hod.

dub
16

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Dorostenci hráli svoje utkání doma a porazili Vír 4:1 (P. Novotný 2, A. Bureš, L. Teplý).

Muži vyrazili k těžkému utkání do Polničky a dovezli cenné tři body za výhru 2:1. Zejména v prvním poločase jsme předváděli pohlednou hru, které však chybělo to nejdůležitější - góly. Ty padaly až ve druhé půli a dokázali jsme otočit nepříznivý stav a v poslední minutě vstřelit vítěznou branku. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za to, že až do konce bojovalo o výhru, která je zasloužená. Branky vstřelili L. Bednář a O. Černý. Sestava: A. Hlaváč - M. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, J. Buchta, V. Dostál - Pavel Sedlák, O. Černý, střídali Petr Sedlák a M. Zobač.

Tento víkend vstoupí do jarní části i naše přípravka, která bude hrát ve skupině o přeborníka okresu. První minituraj odehrají kluci doma, soupeřem budou Počítky a Rožná, začátek v 10hodin, dorost jede v neděli do Borů a muži hrají v neděli doma od 16 hodin proti Bohdalci.

 

dub
09

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

V neděli se představil dorost ve Štěpánově a zvítězil 2:1 (T. Gregor, A. Bureš).

Muži také v neděli hráli v Ujčově a v zápase branka nepadla, takže skončil 0:0. Hrálo se v silném větru a obě mužstva si s ním nevěděla moc rady, brankových příležitostí k vidění moc nebylo a když už, tak zůstaly nevyužity. 4 body s prvními dvěma celky tabulky je dobrý start do jarní části, ale herní projev je zatím rozpačitý. Sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, J. Sedlák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, M. Dvořák, M. Zavadil - O. Černý, M. Zobač, střídali: V. Dostál a Petr Sedlák.

Tuto neděli hrají dorostenci doma proti Víru, začátek v 10hodin, muži zajíždějí do Polničky, začátek 15:30.

Kontakt

Městys Jimramov
Náměstí Jana Karafiáta 39
59242 Jimramov

IČO: 00294471
DIČ: CZ00294471
č.ú.: 1623470329/0800 ČS

Datová schránka: pe9b4j8
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 566 562 516
Mobil: 731 448 051

Náhodná fotografie

j7.jpg

Videospot Jimramov

CZECHPOINT

Vaše místo pro komunikaci s veřejnou správou a institucemi

Zajímavé odkazy

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen

© 2017 Městys Jimramov. Návrh a realizace: Bc. Vítek Kratochvíl

Hostujeme u Webhostig C4