Městys Jimramov

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informace pro občany

Zápis ZM č. 9/2013 ze dne 19. 12. 2013

Zápis č. 9/2013 z jednání zastupitelstva Městyse Jimramov konaného dne 19. 12. 2013 v budově radnice v Jimramově. Dokument ve formátu pdf o velikosti 184 kB ke stažení zde.

Důležité informace pro řidiče

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu týkající se dopravních nehod, kde naleznete, jak postupovat při dopravní nehodě a kdy ji oznamovat policii.

Podvody na facebooku

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina vydalo prostřednictví tiskové zprávy varování o podvodném jednání na sociálních sítích. Sociální sítě mohou pachatelé snadno zneužít k podvodnému získání osobních údajů, které mohou mít za následek ztrátu finančních prostředků.

Celou tiskovou zprávu naleznete zde.

Protipovodňová opatření

Městys Jimramov zpracovává protipovodňové opatření na řece Svratce. V následujících přílohách je k nahlédnutí sudie těchto úprav, která byla veřejně projednána dne 1. března 2011 v Jimramově v sokolovně.

Celý článek...

Strom života, Nadace Partnerství

V letošním roce opět v Jimramově pokračovala výsadba zeleně (nových stromů).V návaznosti na předcházející roky i letos bylo vytipováno místo na obnovu zeleně a to část Panské ulice nad hřištěm a dětské hřiště na bývalém Urbanově rybníku.

Celý článek...

Digitální TV signál

Celý článek...

Strana 6 z 6

You are here: Novinky a události Informace pro občany