Městys Jimramov

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informace pro občany

Bezhotovostní platba služeb

Vodné, stočné a místní poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů lze platit bezhotovostně.

Výši poplatků, číslo účtu a variabilní symboly naleznete v příloze.

Vyhláška

Informace pro vlastníky lesa

Vlastníci lesa, kteří provádějí těžbu a uvádějí dřevo na trh, mají povinnost založit a udržovat tzv. systém náležité péče a do konce března musí za uplynulý kalendářní rok odevzdat vyplněný formulář Lesní hospodářské  evidence pro potřeby centrální evidence. Více v příloze.

Zádržné systémy

Krajské ředitelství Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu poukazující na důležitost správného připoutání sebe, dětí a převážených věcí při jízdě v automobilu. Bliží informace se dozvíte zde.

Tisková zpráva - Bezpečná jízda v zimě

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu, ve které klade důraz na zásady bezpečné jízdy, více informací zde.

Kanalizace Trhonice

V záložce projekty jsou k dispozici informace k plánované kanalizaci v Trhonicích.

Úskalí nakupování na internetu

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu o bezpečném nakupování na internetu. Základní pravidla bezpečného nakupování naleznete zde.

Jimramov v novinách

Pokud chcete vědět, co o našem městysi napsal Žďárský deník, čtěte více zde.

Sběrné místo na světelné zdroje

Na radnici jsou umístěny krabice na zpětný odběr použitých zářivek:

na lineární žárovky od 60 cm

na lineární žárovky kratší než 60 cm, kruhové a úsporné zářivky, LED světelné zdroje a výbojky.

Celý článek...

Varování před vloupáním do rekreačních chat

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu o vloupání do rekreačních objektů, ve které informuje občany o nebezpečí vloupání. Bližší informace si přečtěte zde.

Odstranění a ořez dřevin

E.ON ČR, s. r. o. upozorňuje vlastníky či uživatele nemovitostí (pozemků), aby v ochranném pásmu nadzemního elektrického vedení odstranili a ořezali dřeviny a to do konce tohoto roku.

Bližší informace viz příloha.

Nebezpečí při houbaření

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu, která upozorňuje na možná nebezpečí při houbaření a uvádí několik základních bezpečnostních opatření, která bysme měli dodržovat. Celá tisková zpráva je ke stažení zde.

Krádeže na koupalištích

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu, ve které upozorňuje na krádeže na koupalištích, více se dozvíte v příloze.

Strana 4 z 6

You are here: Novinky a události Informace pro občany