srp
26

Box na vybité baterie pro domácnost

Válí se Vám doma po různu vybité baterie? Pořiďte si na ně designový boxík ECO CHEESE od firmy Ecobat. Na obecním úřadě jsou boxy ve velikosti "S" volně k dostání, jsou ve čtyřech barvách - růžový, zelený, modrý a vodní. Po naplnění boxu baterie pohodlně odnesete do příslušného sběrného místa např. do červeného elektro kontejneru u nákupního střediska v Jimramově. Bližší informace naleznete zde.

říj
21

Tichý zabiják

Kraj Vysočina vydal varovný článek o vysokém výskytu otrav oxidem uhelnatým při používání plynových spotřebičů. V následujícím článku a letáku se dozvíte, jak předejít případné otravě.

srp
12

Finanční úřad

Finanční úřad pro Kraj Vysočina vydal tiskovou zprávu týkající se ukončení provozu pokladen pro výběr hotovostních plateb daní a poplatků od 1. 9. 2015, bližší informace čtěte zde.

srp
11

Trestné činnosti na seniorech neubývá

Krajské ředitelství Policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu upozorňující na trestné činnosti na seniorech, zpráva je ke stažení zde.

srp
11

Rizika na sociálních sítích

Krajské ředitelství Policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu o rizicích na sociálních sítích, která je ke stažení zde.

čec
08

Úprava veřejného pořádku ve vyhlášce městyse

Upozorňujeme občany, že již 19. 12. 2014 nabyla účinnosti Obecně závazná vyhláška městyse Jimramov č. 2/2014 k zabezpečení místních záležitostí veřejného pořádku na veřejných prostranstvích. Stručné shrnutí základních opatření vyhlášky naleznete níže:

Číst dál...

čen
29

Domácí hospicová péče

Oblastní charita Žďár nad Sázavou nabící domácí hospicovou péči o těžce nemocné a péči o ně v posledním období jejich života v jejich domácím prostředí.

Bližší informace se dozvíte v přiloženém letáku.

čen
18

Kotlíkové dotace pro domácnosti

Kraj Vysočina připravuje dotační program na výměnu kotlů až ve výši 75%. Poskytování dotací bude dle tzv. grantového schématu a proto je nezbytné zjistit absorpční kapacitu v regionu, aby se dané schéma dalo dobře nastavit. 1. výzva pro domácnosti se předpokládá v 1. čtvrtletí 2016.

Číst dál...

čen
15

Bezpečnost dětí o prázdninách

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu upozorňující na nebezpečné situace ohrožujících hlavně děti a preventivní úkony minimalizující jejich nebezpečí.

Bližší informace naleznete zde.

kvě
07

Rizika na sociálních sítí

Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina vydalo tiskovou zprávu upozorňující na rizika na sociálních sítí, jako příklad uvádí zveřejnění intimních fotografií a jejich zneužívání.

O bližší informacích a prevenci se dočtete zde.

Kontakt

Městys Jimramov
Náměstí Jana Karafiáta 39
59242 Jimramov

IČO: 00294471
DIČ: CZ00294471
č.ú.: 1623470329/0800 ČS

Datová schránka: pe9b4j8
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 566 562 516
Mobil: 731 448 051
Fax: 566 562 602

Náhodná fotografie

j10.jpg

Videospot Jimramov

CZECHPOINT

Vaše místo pro komunikaci s veřejnou správou a institucemi

Zajímavé odkazy

Právě přítomno: 28 hostů a žádný člen

© 2017 Městys Jimramov. Návrh a realizace: Bc. Vítek Kratochvíl

Hostujeme u Webhostig C4