Sport

Výsledky fotbalového víkendu

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka zakončila sezónu dvojzápasem v Měříně, kde prohrála s domácími 3:9 (R. Ondrůch, Jan Satorie) a smolně s Osovou Bitýškou 3:4 (Josef Satorie, Jan Satorie, J. Bureš) Výsledky z těchto zápasů již nic nemohly změnit na konečném druhém místě v okresním přeboru. Klukům i trenérům patří velká pochvala s přáním, aby je fotbal i nadále bavil a měli z něj radost. Během sezóny nastupovali tito hráči: Josef Satorie, M. Bukáček, D. Čupr, Z. Novotný, Š. Peňáz, F. Chládek, J. Bureš, R. Ondrůch, D. Šimon, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, O. Borovský, trenéři Markéta Čuprová, Josef Satorie, Přemysl Borovský.

Dorost hrál doma s Bory a prohrál vysoko 1:9 (D. Pintera)

Muži se představili ve Strážku a potvrdili výbornou jarní formu, když zvítězili 3:1. I když to včera nebylo úplně ono, dokázali jsme se gólově prosadit a šance domácích ubránit. Tuto neděli nám tedy stačí uhrát remízu abychom skončili na skvělém druhém místě. Branky vstřelili O. Černý 2, M. Zobač, sestava: A. Hlaváč - M. Zavadil, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, L. Bednář, J. Buchta, V. Dostál - Pavel sedlák, O. Černý, střídali M. Zobač, Petr Sedlák, Jakub Sedlák

Tuto neděli sehrají dorost a muži poslední zápasy sezóny. Dorost jede do Křižanova a muži hrají doma od 16:30 s béčkem Měřína. Přijďte nás povzbudit v souboji o druhé místo, děkujeme!!!!!

 

Kontakt

Městys Jimramov
Náměstí Jana Karafiáta 39
59242 Jimramov

IČO: 00294471
DIČ: CZ00294471
č.ú.: 1623470329/0800 ČS

Datová schránka: pe9b4j8
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 566 562 516
Mobil: 731 448 051

Náhodná fotografie

j6.jpg

Videospot Jimramov

CZECHPOINT

Vaše místo pro komunikaci s veřejnou správou a institucemi

Zajímavé odkazy

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

© 2017 Městys Jimramov. Návrh a realizace: Bc. Vítek Kratochvíl

Hostujeme u Webhostig C4